Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

optiesalleen allroundalle disciplines

Medaillespiegel WK Junioren vrouwen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Karolína ErbanováCZE623112010-2012
2Lotte van BeekNED51172010-2011
3Vanessa HerzogAUT51062013-2015
4Jelizaveta KazelinaRUS506112014-2016
5Antoinette de JongNED43292013-2014
6Miho TakagiJPN43182012-2013
Melissa WijfjeNED43182014-2015
8Darja KatsjanovaRUS42172015-2017
9Roxanne van HemertNED32272008-2010
10Do-yeong ParkKOR31152009-2012
11Angela Hauck-StahnkeGER30031982-1984
12Yvonne NautaNED23162009-2010
13Beth HeidenUSA22041976-1979
14Ayano SatoJPN21142013-2016
15Jutta LeerdamNED20242017
16Monique Garbrecht-EnfeldtGER20131985-1987
17Ulrike AdebergGER20021989-1990
Frédérique AnkonéNED20022000-2001
19Bo-reum KimKOR14162011-2012
20Bjørg Eva JensenNOR12141977-1980
Esther KielNED12142016
22Anke Baier-LoefGER12031989-1991
Anni Friesinger-PostmaGER12031994-1996
Eriko IshinoJPN12032002-2004
Annette GerritsenNED12032004-2005
Joy BeuneNED12032017
27Ireen WüstNED11132004-2005
Jorieke van der GeestNED11132008-2009
Hyun-yung KimKOR11132011-2013
30Erwina Ryś-FerensPOL11021974-1975
Sarah DocterUSA11021980-1981
Mie ShimizuJPN11021993-1994
Mariska HuismanNED11022002-2003
Tessa van DijkNED11022004-2005
Jekaterina AjdovaKAZ11022010-2011
36Elma de VriesNED10232001-2002
Olga FatkulinaRUS10232009
38Aki TonoikeJPN10121996-1998
Shannon RempelCAN10122003-2004
Marrit LeenstraNED10122008
41Sylvia BurkaCAN10011973
Heike LangeGDR10011975
Liz ApplebyCAN10011976
Kim KostronUSA10011977
Cornelia DickGDR10011985
Emi TanakaJPN10011988
Nami NemotoJPN10011992
Franziska SchenkGER10011993
Becky SundstromUSA10011995
Kirstin HolumUSA10011997
Helen Tuitert-van GoozenNED10011999
Maaike HeadNED10012003
Foske Tamar van der WalNED10012006
Yoo-rim KimKOR10012006
Natasja BruintjesNED10012007
Seon-Yeong NoKOR10012007
Femke MarkusNED10012016
Vladlena RogatkinaRUS10012016
Loes AdegeestNED10012016
Elisa DulNED10012017
61Hege BøkkoNOR05162009-2011
62Sanneke de NeelingNED04152014-2015
63Sanne in 't HofNED03142017
64Pien KeulstraNED02352011-2012
65Jee-woo ParkKOR02242015-2016
66Anja UlbrichtGDR02021986-1987
Cho-won ParkKOR02022015-2016
68Kaitlyn McGregorSUI01232013
69Yvonne van GennipNED01121981-1982
Seiko HashimotoJPN01121982-1983
Ljoedmila ToeberozovaURS01121985-1986
Sabine VölkerGER01121991-1992
Heike HartmannGER01122000-2001
Ingeborg KroonNED01122006-2007
Laurine van RiessenNED01122007
Jeong-soo LimKOR01122011-2012
Nan SunCHN01122015-2017
Mei HanCHN01122016
Rio YamadaJPN01122016
80Froukje JongsmaNED01011973
Tatjana FradinaURS01011974
Elke WirsingGDR01011981
Galina Kljoejeva-VojlosjnikovaURS01011984
Claudia PechsteinGDR01011988
Svetlana BazjanovaURS01011991
Renate GroenewoldNED01011996
Eun-bi BaekKOR01011997
Catherine Raney-NormanUSA01011998
Yuri ObaraJPN01011999
Wieteke CramerNED01012000
Annelies van der PloegNED01012002
Maren van SpronsenNED01012006
Martina SáblíkováCZE01012006
Justine L'HeureuxCAN01012008
Jee-Min AhnKOR01012009
Miku AsanoJPN01012016
Chae-lin EomKOR01012016
Min-Jo KimKOR01012016
99Béatrice LamarcheCAN00442016-2017
100Ria VisserNED00221979-1980
Jorien VoorhuisNED00222003-2004
102Kay LundaUSA00111973
Tatjana Timosjina-SerebrjakovaURS00111974
Piety Heida-PostmaNED00111975
Katrin LorenzGDR00111976
Ines PochertGDR00111978
Sjouke HoffmannGDR00111983
Hwa-seon SongPRK00111984
Sylke LudingGDR00111987
Shiho KusunoseJPN00111988
Sandra ZwolleNED00111989
Takako TetsudaJPN00111990
Tatjana TrapeznikovaRUS00111992
Maki TabataJPN00111993
Marianne TimmerNED00111994
Chris ScheelsUSA00111995
Kanae KobayashiJPN00111997
Frijke SchaafsmaNED00111998
Keiko TaguchiJPN00111999
Judith DannhauerGER00112002
Maria LambUSA00112003
Sang-hwa LeeKOR00112005
Joo-yeon LeeKOR00112006
Chunyan FuCHN00112007
Katarzyna WoźniakPOL00112009
Yukana NishinaJPN00112009
Jelena SokhrjakovaRUS00112010
Janine SmitNED00112010
Kali ChristCAN00112011
Kate HanlyCAN00112012
Saori ToiJPN00112013
Kako YamaneJPN00112013
Jade van der MolenNED00112014
Bente van den BergeNED00112014
Moe KitaharaJPN00112016
Karolina BosiekPOL00112016
Andżelika WójcikPOL00112016
Kaja ZiomekPOL00112016
#landgoudzilverbronstotaal
1NederlandNED30332891
2RuslandRUS1121124
3JapanJPN10101132
4Oost-DuitslandGDR96520
5Zuid-KoreaKOR612724
6Verenigde StatenUSA64313
7TsjechiëCZE63312
8OostenrijkAUT5106
9DuitslandGER34310
10CanadaCAN31711
11NoorwegenNOR17210
12PolenPOL1146
13KazachstanKAZ1102
14Sovjet-UnieURS0426
15ChinaCHN0235
16ZwitserlandSUI0123
17Noord-KoreaPRK0011

/*