Top 50 World Cup deelnames team onderdelen vrouwen


#naamtotaalachtervolgingsprinteerste racelaatste race
1Luiza ZłotkowskaPOL3434020-11-200403-12-2016
2Seon-Yeong NoKOR2929013-11-200510-11-2017
3Natalia CzerwonkaPOL2626018-11-200710-11-2017
4Jekaterina LobisjevaRUS2525013-11-200508-12-2013
Claudia PechsteinGER2525014-11-200410-11-2017
Brittany SchusslerCAN2525020-11-200408-12-2013
7Ireen WüstNED2424013-11-200510-11-2017
8Marrit LeenstraNED2322116-11-200812-03-2017
Katarzyna WoźniakPOL2323009-11-200810-11-2017
10Maki TabataJPN2222014-11-200413-12-2014
11Katarzyna Bachleda-CuruśPOL2121020-11-200410-11-2017
12Masako HozumiJPN2020019-11-200603-03-2013
Christine NesbittCAN2020013-11-200517-11-2013
Jekaterina SjichovaRUS2017301-02-200910-11-2017
15Olga GrafRUS1919018-11-201210-11-2017
16Hege BøkkoNOR1814416-11-200812-11-2017
Bo-reum KimKOR1818020-11-201110-11-2017
18Kristina GrovesCAN1717014-11-200421-11-2010
Ida NjåtunNOR1714316-11-200812-11-2017
20Galina LichatsjovaRUS1616013-11-200513-12-2009
Miho TakagiJPN1616021-11-201010-11-2017
22Ivanie BlondinCAN1515030-01-201110-11-2017
Hiromi OtsuJPN1515014-11-200401-02-2009
24Cindy KlassenCAN1414014-11-200403-03-2013
Catherine Raney-NormanUSA1414014-11-200413-12-2009
Nana TakagiJPN1414017-11-201310-11-2017
Xin Zhao (1992)CHN1413118-11-201209-12-2016
28Stephanie BeckertGER1313009-12-200708-03-2013
Ayaka KikuchiJPN1313027-11-201012-12-2015
Bente KrausGER1313004-12-201111-03-2017
Joo-yeon LeeKOR1313013-11-200511-03-2012
Isabell OstGER1313001-02-200909-12-2016
33Jekaterina AbramovaRUS1212013-11-200513-12-2009
Daniela DumitruROU1212014-11-200401-02-2009
Katrin MattscherodtGER1212020-11-200412-02-2012
Daniela OltéanROU1212014-11-200401-02-2009
Do-yeong ParkKOR1212009-11-200805-12-2015
Jilleanne RookardUSA1212015-11-200908-12-2013
39Daniela Anschütz-ThomsGER1111013-11-200513-12-2009
Mari HemmerNOR1111021-11-201008-12-2013
Eriko IshinoJPN1111014-11-200403-03-2013
Maria LambUSA1111014-11-200403-03-2013
Jing LiuCHN1111010-11-201310-11-2017
Julija SkokovaRUS1111021-11-201006-12-2014
Diane ValkenburgNED1111018-11-200703-03-2013
Natalja VoroninaRUS1111013-12-201410-11-2017
Linda de VriesNED1111004-12-201109-12-2016
48Gabriele HirschbichlerGER1010012-02-201210-11-2017
Jelizaveta KazelinaRUS108214-11-201512-11-2017
Karolina Domańska-KsytPOL1010020-11-200404-12-2011
Martina SáblíkováCZE1010009-11-200810-11-2017
= laatste wedstrijd huidig seizoen (2017-2018) verreden
/*