Top 50 World Cup deelnames achtervolging vrouwen


#naamtotaaleerste racelaatste race
1Luiza ZłotkowskaPOL3421-11-200403-12-2016
2Seon-Yeong NoKOR2813-11-200509-12-2016
3Natalia CzerwonkaPOL2518-11-200709-12-2016
Jekaterina LobisjevaRUS2513-11-200508-12-2013
Brittany SchusslerCAN2521-11-200408-12-2013
6Claudia PechsteinGER2414-11-200403-12-2016
7Ireen WüstNED2313-11-200509-12-2016
8Marrit LeenstraNED2216-11-200809-12-2016
Maki TabataJPN2214-11-200413-12-2014
Katarzyna WoźniakPOL2209-11-200809-12-2016
11Masako HozumiJPN2019-11-200603-03-2013
Christine NesbittCAN2013-11-200517-11-2013
Katarzyna Bachleda-CuruśPOL2021-11-200409-12-2016
14Jekaterina SjichovaRUS1901-02-200919-11-2016
15Olga GrafRUS1718-11-201209-12-2016
Kristina GrovesCAN1714-11-200421-11-2010
Bo-reum KimKOR1720-11-201109-12-2016
18Galina LichatsjovaRUS1613-11-200513-12-2009
19Hege BøkkoNOR1516-11-200811-12-2015
Ida NjåtunNOR1516-11-200811-12-2015
Hiromi OtsuJPN1514-11-200401-02-2009
22Ivanie BlondinCAN1430-01-201109-12-2016
Cindy KlassenCAN1414-11-200403-03-2013
Catherine Raney-NormanUSA1414-11-200413-12-2009
Miho TakagiJPN1421-11-201009-12-2016
Xin Zhao (1992)CHN1418-11-201209-12-2016
27Stephanie BeckertGER1309-12-200708-03-2013
Ayaka KikuchiJPN1327-11-201012-12-2015
Joo-yeon LeeKOR1313-11-200511-03-2012
Isabell OstGER1301-02-200909-12-2016
31Jekaterina AbramovaRUS1213-11-200513-12-2009
Daniela DumitruROU1214-11-200401-02-2009
Bente KrausGER1204-12-201112-11-2016
Katrin MattscherodtGER1221-11-200412-02-2012
Daniela OltéanROU1214-11-200401-02-2009
Do-yeong ParkKOR1209-11-200805-12-2015
Jilleanne RookardUSA1215-11-200908-12-2013
Nana TakagiJPN1217-11-201309-12-2016
39Daniela Anschütz-ThomsGER1113-11-200513-12-2009
Mari HemmerNOR1121-11-201008-12-2013
Eriko IshinoJPN1114-11-200403-03-2013
Maria LambUSA1114-11-200403-03-2013
Julija SkokovaRUS1121-11-201006-12-2014
Diane ValkenburgNED1118-11-200703-03-2013
Linda de VriesNED1104-12-201109-12-2016
46Karolina Domańska-KsytPOL1021-11-200404-12-2011
Jing LiuCHN1010-11-201319-11-2016
48Kali ChristCAN912-02-201206-12-2014
Jia JiCHN914-11-200408-12-2013
Martina SáblíkováCZE909-11-200819-11-2016
Nancy Swider-Peltz Jr.USA914-11-200412-02-2012
Natalja VoroninaRUS913-12-201409-12-2016
Fei WangCHN914-11-200421-11-2010
= laatste wedstrijd huidig seizoen (2016-2017) verreden