Ranglijst World Cup ijsbanen


#ijsbaanplaatstotaaleerste racelaatste race
1ThialfHeerenveenNED4629-11-198613-03-2016
2Sportforum HohenschönhausenBerlijnGER2406-12-198607-12-2014
3Ludwig Schwabl StadionInzellGER2004-01-198617-02-2008
4Olympic OvalCalgaryCAN1904-12-198715-11-2015
5Olympia EisstadionInnsbruckAUT1508-02-198618-11-2001
6Olympia HallHamarNOR1404-12-199301-02-2015
7EisstadionDavosSUI1325-01-198626-01-1997
8Stadio del Ghiaccio Ice Rink Pinè SrlBaselga di PinèITA1211-01-198603-02-2008
9Utah Olympic OvalSalt Lake CityUSA1101-12-200122-11-2015
10Gunda Niemann-Stirnemann StadionErfurtGER916-11-200222-03-2015
11M-WaveNaganoJPN812-12-199820-11-2016
12US High Mountain Altitude Sports CenterButteUSA628-11-198723-01-2000
Arena RittenCollalboITA604-02-199029-01-2006
Heilongjiang Indoor RinkHarbinCHN614-12-200213-11-2016
15Pettit National Ice CenterMilwaukeeUSA521-01-199427-11-2005
16Sportpaleis AlauAstanaKAZ425-11-201104-12-2016
WilmersdorfBerlijnFRG430-11-198526-11-1989
OulunkyläHelsinkiFIN428-02-198728-01-2001
Valle Hovin KunstisbaneOsloNOR404-01-198603-03-2002
Taereung Indoor Ice RinkSeoelKOR416-12-198922-11-2014
21De UithofDen HaagNED302-12-198925-11-2001
Max Aicher ArenaInzellGER309-02-201306-12-2015
Skating CenterKaruizawaJPN309-12-198906-12-1992
Speed Skating Center KolomnaKolomnaRUS301-12-200725-11-2012
KrylatskojeMoskouRUS325-11-200630-01-2011
John Rose Minnesota OvalRosevilleUSA323-02-199628-02-1999
27Stade de Patinage OlympiqueAlbertvilleFRA216-02-199108-12-1991
Jilin Provincial Speed Skating RinkChangchunCHN206-12-200805-12-2010
Ruddalens IdrottsplatsGöteborgSWE224-02-199021-02-1993
James B. Sheffield Olympic Skating RinkLake PlacidUSA224-01-198704-02-1990
Meiji Hokkaido-Tokachi OvalObihiroJPN211-12-201016-11-2014
No Mori Skating CentreObihiroJPN203-12-199408-12-1994
FyrvallaÖstersundSWE201-03-198605-03-1987
Skien IsstadionSkienNOR204-03-198710-12-1989
Oval LingottoTurijnITA209-12-200503-02-2007
Tor StegnyWarschauPOL230-11-199105-12-1999
37Asama Onsen International Skating Rink MatsumotoAsamaJPN108-12-199009-12-1990
De SmeltAssenNED106-12-198607-12-1986
Slåtthaug KunstisbaneBergenNOR110-12-199411-12-1994
Uiam outdoorChuncheonKOR119-12-199820-12-1998
Kunstijsbaan EindhovenEindhovenNED115-12-198515-12-1985
IsstadionEskilstunaSWE103-12-198803-12-1988
IJsstadion StadsparkGroningenNED103-12-198804-12-1988
Hamar StadionHamarNOR128-02-198701-03-1987
Machiyama Highland Skating CenterIkahoJPN114-12-199615-12-1996
Jeonju Ice RinkJeonjuKOR107-12-199608-12-1996
Fram StadionLarvikNOR105-03-198705-03-1987
Kompleks MedeoMedeoKAZ106-01-199607-01-1996
Gaétan Boucher OvalSaint-FoyCAN114-03-199215-03-1992
IdrettsplassSavalenNOR105-03-198806-03-1988
Savalen KunstisbanenSavalenNOR107-03-199208-03-1992
Sørmarka ArenaStavangerNOR129-01-201631-01-2016
Leangen KunstisTrondheimNOR123-11-198524-11-1985
Uralskaja Molnija (Uralblitz)TsjeljabinskRUS118-11-201120-11-2011
De VechtsebanenUtrechtNED116-12-198516-12-1985
= laatste wedstrijd huidig seizoen (2016-2017) verreden