Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Sprint


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Sprint. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Medaillespiegel WK Sprint mannen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Igor ZjelezovskiBLR60171985-1993
2Jeremy WotherspoonCAN44191998-2008
3Kyou-hyuk LeeKOR41052007-2012
4Eric HeidenUSA40041977-1980
5Pavel KulizjnikovRUS30032015-2019
6Dan JansenUSA22151985-1994
7Valerij MuratovURS21141970-1975
8Sergej KlevtsjenjaRUS21031994-1997
9Erben WennemarsNED20241998-2005
10Akira KuroiwaJPN20131983-1987
11Michel MulderNED20022013-2014
12Gaétan BoucherCAN14051979-1985
13Sergej ChlebnikovURS12031981-1984
14Frode RønningNOR11241978-1982
Mike IrelandCAN11242000-2004
Shani DavisUSA11242007-2014
17Jan BosNED11131998-2006
18Håvard LorentzenNOR11022017-2018
Tatsuya ShinhamaJPN11022019-2020
20Kai VerbijNED10232016-2018
21Johan GranathSWE10121976-1978
Joey CheekUSA10122005-2006
23Erhard KellerFRG10011971
Leo LinkovesiFIN10011972
Per BjørangNOR10011974
Aleksandr SafronovURS10011975
Ki-tae BaeKOR10011990
Yoon-man KimKOR10011995
Stefan GroothuisNED10012012
30Hiroyasu ShimizuJPN03361993-2001
31Uwe-Jens MeyGER03031988-1991
32Kjeld NuisNED02242016-2019
33Pekka KoskelaFIN02022007-2013
34Jevgeni KoelikovURS01121975-1977
Peter MuellerUSA01121976-1977
Andrej BachvalovRUS01121989-1990
Yasunori MiyabeJPN01121993-1995
Casey FitzRandolphUSA01121997-2002
Keiichiro NagashimaJPN01122009-2010
Tae-bum MoKOR01122011-2012
Hein OtterspeerNED01122013-2015
42Keiichi SuzukiJPN01011970
Ove KönigSWE01011971
Jos ValentijnNED01011973
Masaki SuzukiJPN01011974
Dan ImmerfallUSA01011976
Pavel PegovURS01011983
Nick ThometzUSA01011987
Roger StrømNOR01011997
Gerard van VeldeNED01012003
Dmitrij DorofejevRUS01012006
Kang-seok LeeKOR01012010
Laurent DubreuilCAN01012020
54Ard SchenkNED00221971-1972
Eppie BleekerNED00221973-1974
Toshiyuki KuroiwaJPN00221991-1992
57Magne ThomassenNOR00111970
Tom PlantUSA00111980
Anatolij MedennikovURS00111981
Hilbert van der DuimNED00111983
Kai Arne EngelstadNOR00111984
Yukihiro MitaniJPN00111987
Eric FlaimUSA00111988
Junichi InoueJPN00111994
Manabu HoriiJPN00111996
Joon MunKOR00112008
Simon KuipersNED00112009
Daniel GreigAUS00112014
Aleksej JesinRUS00112015
Min-kyu ChaKOR00112020
#landgoudzilverbronstotaal
1Verenigde StatenUSA87823
2Sovjet-UnieURS86519
3NederlandNED761427
4CanadaCAN610319
5Zuid-KoreaKOR63312
6RuslandRUS5218
7JapanJPN381122
8NoorwegenNOR33410
9FinlandFIN1203
10ZwedenSWE1113
11Wit-RuslandBLR1001
Gemenebest van Onafhankelijke StatenCIS1001
West-DuitslandFRG1001
14Oost-DuitslandGDR0202
15DuitslandGER0101
16AustraliëAUS0011

/*