Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

10e World Cup 1989-90 (finale mannen): 10.000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
10-03-19901e 500 meter (mannen)
11-03-19902e 500 meter (mannen)
11-03-19901000 meter (mannen)
10-03-19901500 meter (mannen)
10-03-19905000 meter (mannen)
11-03-199010.000 meter (mannen)

#naamtijdpunten
1Geir KarlstadNOR14.02,8625
2Bart VeldkampNED14.12,1422
3Johann Olav KossNOR14.14,1820
4Thomas BosNED14.16,9118
5Tomas GustafsonSWE14.16,9716
6Gerard KemkersNED14.23,9815
7Ben van der BurgNED14.24,0114
8Per BengtssonSWE14.25,4013

Navigatie 10.000 meter mannen 1989-90
11-03-199010e World Cup (m,finale)HeerenveenNED
Navigatie 1989-90
25/26-11-19891e World Cup (m)BerlijnFRG
25/26-11-19891e World Cup (v)BerlijnGDR
02/03-12-19892e World Cup Den HaagNED
09/10-12-19893e World Cup (sprint)KaruizawaJPN
09/10-12-19893e World Cup (m,lang)SkienNOR
16/17-12-19894e World Cup SeoelKOR
13/14-01-19905e World Cup (m)DavosSUI
03/04-02-19906e World Cup (m)CollalboITA
03/04-02-19906e World Cup (v)Lake PlacidUSA
14/15-02-19907e World Cup (v)ButteUSA
24/25-02-19908e World Cup (m)GöteborgSWE
03/04-03-19909e World Cup (m)HelsinkiFIN
03/04-03-19909e World Cup (v,finale)InzellFRG
10/11-03-199010e World Cup (m,finale)HeerenveenNED
/*