Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

6e World Cup 1993-94 (finale): 5000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
19-03-19941e 500 meter (mannen)
20-03-19942e 500 meter (mannen)
19-03-19941000 meter (mannen)
20-03-19941500 meter (mannen)
19-03-19945000 meter (mannen)
20-03-199410.000 meter (mannen)
19-03-19941e 500 meter (vrouwen)
20-03-19942e 500 meter (vrouwen)
19-03-19941000 meter (vrouwen)
20-03-19941500 meter (vrouwen)
19-03-19943000 meter (vrouwen)
20-03-19945000 meter (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Gunda NiemannGER7.17,1325
2Carla ZijlstraNED7.29,0222
3Elena Belci-Dal FarraITA7.30,0020
4Svetlana BazjanovaRUS7.31,4318
5Ljoedmila ProkasjevaKAZ7.32,7316
6Anni FriesingerGER7.42,3515
7Annamarie ThomasNED7.50,0214
DNSEmese HunyadyAUT-0
Legenda
DNS= niet gestart

Navigatie 5000 meter vrouwen 1993-94
06-12-19932e World Cup HamarNOR
20-03-19946e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 1993-94
26/28-11-19931e World Cup BerlijnGER
04/06-12-19932e World Cup HamarNOR
14/16-01-19943e World Cup DavosSUI
21/22-01-19944e World Cup (sprint)MilwaukeeUSA
22/23-01-19944e World Cup (lang)InnsbruckAUT
12/13-03-19945e World Cup (v)InzellGER
19/20-03-19946e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*