Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

2e World Cup 1999-00: 10.000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
20-11-19991500 meter (mannen)
21-11-199910.000 meter (mannen)
21-11-19991500 meter (vrouwen)
20-11-19995000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Gianni RommeNED13.21,81100
2Bob de JongNED13.34,5880
3Frank DittrichGER13.38,3570
4Alexander BaumgärtelGER13.44,0460
5Roberto SighelITA13.44,6550
6Rintje RitsmaNED13.45,8445
7Eskil ErvikNOR13.45,9540
8Keiji ShirahataJPN13.47,9636
9René TaubenrauchGER13.47,9732
10Vadim SajutinRUS13.50,6628
11Lasse SætreNOR13.50,8424
12Ørjan TvengeNOR13.53,9321
13Bart VeldkampBEL13.54,7118
14Jaromir RadkePOL13.55,2116
15Artjom DetysjevRUS13.57,4214
16Kjell StorelidNOR13.59,7912
17Uwe TonatGER14.00,5610
18Steven ElmCAN14.05,008
19Ivan DjakovRUS14.10,496
DNFMartin HersmanNED-0
 
Groep B
#naamtijdpunten
1Carl VerheijenNED13.46,0925
2Anatolij KrasjenininKAZ13.48,2517
3Martin FeigenwinterSUI13.48,9011
4Knut MorgensternGER13.51,457
5Øystein GrødumNOR13.52,615
6Derek ParraUSA13.55,233
7Toshihiko ItokawaJPN13.56,782
8Takahiro NozakiJPN14.00,541
9Dmitrij SjepelRUS14.02,420
9Paweł ZygmuntPOL14.02,420
11Jondon TrevenaUSA14.02,900
12Marnix ten KortenaarAUT14.03,040
13Mark KnollCAN14.03,630
14Johan RöjlerSWE14.04,030
15Dustin MolickiCAN14.08,060
16Cédric MichaudFRA14.09,570
17Sergej TsibenkoKAZ14.14,540
18Hiroyuki NoakeJPN14.16,760
19Guangbin LiuCHN14.18,730
20Peng ShenCHN14.20,370
21Maurizio de MonteITA14.21,210
22Andriy FominUKR14.23,890
23Jason HedstrandUSA14.24,790
24Radik BiktsjentajevKAZ14.29,310
25Dominique GravelCAN14.32,440
26Vitalij NovitsjenkoBLR14.35,680
27Vesa RosendahlFIN14.44,920
28Sebastian KardelaPOL14.48,930
29Oleg GristsjenkoUKR15.16,240
DQKevin MarshallCAN-0
DQDaniel ViténSWE-0
Legenda
DQ= gediskwalificeerd
DNF= niet gefinisht

Navigatie 10.000 meter mannen 1999-00
21-11-19992e World Cup HeerenveenNED
Navigatie 1999-00
13/14-11-19991e World Cup InzellGER
20/21-11-19992e World Cup HeerenveenNED
27/28-11-19993e World Cup BerlijnNED
04/05-12-19994e World Cup WarschauPOL
11/12-12-19995e World Cup InnsbruckAUT
22/23-01-20006e World Cup ButteUSA
29/30-01-20007e World Cup (finale)CalgaryCAN
12/13-02-20008e World Cup Baselga di PinèITA
19/20-02-20009e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*