Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

3e World Cup 2002-03: 10.000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
23-11-20021500 meter (mannen)
24-11-200210.000 meter (mannen)
24-11-20021500 meter (vrouwen)
23-11-20025000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Carl VerheijenNED13.30,53100
2Lasse SætreNOR13.31,2980
3Bob de JongNED13.31,6070
4Jurij KokhanetsRUS13.33,4260
5Frank DittrichGER13.34,9750
6Jochem UytdehaageNED13.35,6945
7Paweł ZygmuntPOL13.43,2740
8Øystein GrødumNOR13.43,5936
9Gianni RommeNED13.44,4632
10Andrej BoerljajevRUS13.46,8328
11Toshihiko ItokawaJPN13.47,5524
12Reidar Bohlin BorgersenNOR13.47,6521
13Vadim SajutinRUS13.53,5318
14Stian BjørgeNOR13.54,8316
15Dmitrij SjepelRUS13.56,3214
16Derek ParraUSA13.59,7812
17Bart VeldkampBEL14.01,2010
18Johan RöjlerSWE14.01,928
19Stefan HeythausenGER14.13,306
20Chris CallisUSA14.44,554
 
Groep B
#naamtijdpunten
1Artjom DetysjevRUS13.35,5225
2Henk AngenentNED13.35,5417
3Enrico FabrisITA13.43,7111
4Hiroki HirakoJPN13.46,627
5Eskil ErvikNOR13.48,005
6Jaromir RadkePOL13.48,723
7Jens BodenGER13.51,312
8Marco WeberGER13.56,221
9Witold MazurPOL14.00,860
10Takahiro UshiyamaJPN14.01,820
11Sergej IljoesjtsjenkoKAZ14.04,060
12Kesato MiyazakiJPN14.04,380
13Mark KnollCAN14.06,170
14Sang-Yeop YeoKOR14.06,570
15Knut MorgensternGER14.08,520
16Dustin MolickiCAN14.09,230
17Seung-hwan LeeKOR14.09,560
18André VreugdenhilBEL14.09,630
19Steven ElmCAN14.11,710
20Jamie IveyCAN14.15,010
21Vladimir KostinKAZ14.27,220
22Nikolaj OeljaninKAZ14.27,440
23Brady ThompsonUSA15.06,060
DQArne DankersCAN-0
Legenda
DQ= gediskwalificeerd

Navigatie 10.000 meter mannen 2002-03
24-11-20023e World Cup HeerenveenNED
Navigatie 2002-03
09/10-11-20021e World Cup HamarNOR
16/17-11-20022e World Cup ErfurtGER
23/24-11-20023e World Cup HeerenveenNED
07/08-12-20024e World Cup NaganoJPN
14/15-12-20025e World Cup HarbinCHN
10/12-01-20036e World Cup Salt Lake CityUSA
15/16-02-20037e World Cup Baselga di PinèITA
01/02-03-20038e World Cup InzellGER
07/09-03-20039e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*