Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2007-08 (finale): 1000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
24-02-2008100 meter (mannen)
22-02-20081e 500 meter (mannen)
23-02-20082e 500 meter (mannen)
24-02-20081000 meter (mannen)
22-02-20081500 meter (mannen)
23-02-20085000 meter (mannen)
24-02-2008achtervolging (mannen)
24-02-2008100 meter (vrouwen)
22-02-20081e 500 meter (vrouwen)
23-02-20082e 500 meter (vrouwen)
24-02-20081000 meter (vrouwen)
23-02-20081500 meter (vrouwen)
22-02-20083000 meter (vrouwen)
24-02-2008achtervolging (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Anni FriesingerGER1.15,57150
2Paulien van DeutekomNED1.16,77120
3Shannon RempelCAN1.16,82105
4Ireen WüstNED1.16,8390
5Kristina GrovesCAN1.16,9775
6Fei WangCHN1.17,0945
7Annette GerritsenNED1.17,1340
8Marianne TimmerNED1.17,2036
9Brittany SchusslerCAN1.17,5432
10Sayuri YoshiiJPN1.17,8728
11Ingeborg KroonNED1.17,9024
12Monique AngermüllerGER1.18,1221
13Elli OchowiczUSA1.18,5318
14Kerry SimpsonCAN1.18,5716
15Pamela Zoellner-FischerGER1.18,7614
16Joelija NemajaRUS1.18,8412
17Judith HesseGER1.19,2610
18Nao KodairaJPN1.19,298
19Maria LambUSA1.22,026

Navigatie 1000 meter vrouwen 2007-08
09-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
18-11-20072e World Cup CalgaryCAN
09-12-20074e World Cup HeerenveenNED
15-12-20075e World Cup ErfurtGER
16-12-20075e World Cup ErfurtGER
27-01-20086e World Cup HamarNOR
16-02-20088e World Cup InzellGER
17-02-20088e World Cup InzellGER
24-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2007-08
09/11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
16/18-11-20072e World Cup CalgaryCAN
01/02-12-20073e World Cup KolomnaRUS
07/09-12-20074e World Cup HeerenveenNED
15/16-12-20075e World Cup ErfurtGER
25/27-01-20086e World Cup HamarNOR
02/03-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
16/17-02-20088e World Cup InzellGER
22/24-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*