Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2007-08 (finale): 5000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
24-02-2008100 meter (mannen)
22-02-20081e 500 meter (mannen)
23-02-20082e 500 meter (mannen)
24-02-20081000 meter (mannen)
22-02-20081500 meter (mannen)
23-02-20085000 meter (mannen)
24-02-2008achtervolging (mannen)
24-02-2008100 meter (vrouwen)
22-02-20081e 500 meter (vrouwen)
23-02-20082e 500 meter (vrouwen)
24-02-20081000 meter (vrouwen)
23-02-20081500 meter (vrouwen)
22-02-20083000 meter (vrouwen)
24-02-2008achtervolging (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Sven KramerNED6.15,10150
2Enrico FabrisITA6.18,56120
3Wouter olde HeuvelNED6.20,21105
4Carl VerheijenNED6.23,5790
5Arne DankersCAN6.24,6875
6Håvard BøkkoNOR6.26,4845
7Øystein GrødumNOR6.26,8340
8Tom PrinsenNED6.27,2636
9Chad HedrickUSA6.28,1332
10Ivan SkobrevRUS6.28,4828
11Tobias SchneiderGER6.30,2424
12Sverre Haugli (1982)NOR6.32,3321
13Justin WarsylewiczCAN6.33,6918
14Hiroki HirakoJPN6.33,9516
15Henrik ChristiansenNOR6.34,3714
16Odd Bohlin BorgersenNOR6.34,4212
17Roger SchneiderSUI6.36,8910
18Marco WeberGER6.37,698
19Bob de JongNED6.39,086

Navigatie 5000 meter mannen 2007-08
10-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
17-11-20072e World Cup CalgaryCAN
08-12-20074e World Cup HeerenveenNED
02-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
23-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2007-08
09/11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
16/18-11-20072e World Cup CalgaryCAN
01/02-12-20073e World Cup KolomnaRUS
07/09-12-20074e World Cup HeerenveenNED
15/16-12-20075e World Cup ErfurtGER
25/27-01-20086e World Cup HamarNOR
02/03-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
16/17-02-20088e World Cup InzellGER
22/24-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*