Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2008-09 (finale): 1500 meter mannen


plaatsijsbaan
Salt Lake CityUSAUtah Olympic Oval
datumdiscipline
07-03-2009100 meter (mannen)
06-03-2009500 meter (mannen)
07-03-20091000 meter (mannen)
06-03-20091500 meter (mannen)
07-03-20095000 meter (mannen)
07-03-2009100 meter (vrouwen)
07-03-2009500 meter (vrouwen)
06-03-20091000 meter (vrouwen)
07-03-20091500 meter (vrouwen)
06-03-20093000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Shani DavisUSA1.41,80150
2Trevor MarsicanoUSA1.42,31120
3Denny MorrisonCAN1.42,56105
4Håvard BøkkoNOR1.42,6790
5Chad HedrickUSA1.42,9575
6Enrico FabrisITA1.43,6745
7Mark TuitertNED1.44,0940
8Wouter olde HeuvelNED1.44,4636
9Steven ElmCAN1.44,6332
10Jong-woo LeeKOR1.44,8328
11Christoffer Fagerli RukkeNOR1.44,8424
12Jevgeni LalenkovRUS1.44,8921
13Ivan SkobrevRUS1.45,0218
14Lucas MakowskyCAN1.45,6316
15François-Olivier RobergeCAN1.45,8414
16Teruhiro SugimoriJPN1.46,8012
17Sverre Haugli (1982)NOR1.47,3610
DNFRobert LehmannGER-0
Legenda
DNF= niet gefinisht

Navigatie 1500 meter mannen 2008-09
08-11-20081e World Cup BerlijnGER
14-11-20082e World Cup HeerenveenNED
22-11-20083e World Cup MoskouRUS
31-01-20097e World Cup ErfurtGER
14-02-20098e World Cup HeerenveenNED
06-03-20099e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
Navigatie 2008-09
07/09-11-20081e World Cup BerlijnGER
14/16-11-20082e World Cup HeerenveenNED
22/23-11-20083e World Cup MoskouRUS
06/07-12-20084e World Cup ChangchunCHN
13/14-12-20085e World Cup NaganoJPN
24/25-01-20096e World Cup KolomnaRUS
30/01-02-20097e World Cup ErfurtGER
14/15-02-20098e World Cup HeerenveenNED
06/07-03-20099e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
/*