Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2008-09 (finale): 1500 meter vrouwen


plaatsijsbaan
Salt Lake CityUSAUtah Olympic Oval
datumdiscipline
07-03-2009100 meter (mannen)
06-03-2009500 meter (mannen)
07-03-20091000 meter (mannen)
06-03-20091500 meter (mannen)
07-03-20095000 meter (mannen)
07-03-2009100 meter (vrouwen)
07-03-2009500 meter (vrouwen)
06-03-20091000 meter (vrouwen)
07-03-20091500 meter (vrouwen)
06-03-20093000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Kristina GrovesCAN1.54,08150
2Maki TabataJPN1.54,79120
3Brittany SchusslerCAN1.54,91105
4Shannon RempelCAN1.55,5190
5Daniela Anschütz-ThomsGER1.55,5975
6Monique AngermüllerGER1.55,7545
7Katarzyna WójcickaPOL1.55,7640
8Elma de VriesNED1.55,9436
9Laurine van RiessenNED1.56,0632
10Jekaterina LobisjevaRUS1.56,2728
11Ireen WüstNED1.56,7424
12Marrit LeenstraNED1.57,1821
13Masako HozumiJPN1.57,3318
14Alla SjabanovaRUS1.57,6416
15Maren HaugliNOR1.57,7314
16Lisette van der GeestNED1.58,3612
17Clara HughesCAN2.00,8910
18Maria LambUSA2.02,058
19Lucille OpitzGER2.08,776

Navigatie 1500 meter vrouwen 2008-09
07-11-20081e World Cup BerlijnGER
15-11-20082e World Cup HeerenveenNED
23-11-20083e World Cup MoskouRUS
30-01-20097e World Cup ErfurtGER
15-02-20098e World Cup HeerenveenNED
07-03-20099e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
Navigatie 2008-09
07/09-11-20081e World Cup BerlijnGER
14/16-11-20082e World Cup HeerenveenNED
22/23-11-20083e World Cup MoskouRUS
06/07-12-20084e World Cup ChangchunCHN
13/14-12-20085e World Cup NaganoJPN
24/25-01-20096e World Cup KolomnaRUS
30/01-02-20097e World Cup ErfurtGER
14/15-02-20098e World Cup HeerenveenNED
06/07-03-20099e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
/*