Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
mass startmanvrouw
achtervolgingmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Afstanden


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Afstanden. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Oudste kampioen WK Afstanden vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Gunda Niemann-StirnemannGER12603 d = 34j185d 20015000 meter
2Gunda Niemann-StirnemannGER12602 d = 34j184d 20013000 meter
3Monique Garbrecht-EnfeldtGER12512 d = 34j094d 20032x500 meter
4Gunda Niemann-StirnemannGER12232 d = 33j180d 20005000 meter
5Emese HunyadyAUT12063 d = 33j010d 19991500 meter
6Ireen WüstNED12003 d = 32j316d 20191500 meter
7Gunda Niemann-StirnemannGER11875 d = 32j188d 19995000 meter
8Gunda Niemann-StirnemannGER11874 d = 32j187d 19993000 meter
9Renate GroenewoldNED11843 d = 32j156d 20093000 meter
10Kristina GrovesCAN11789 d = 32j101d 2009achtervolging
11Monique Garbrecht-EnfeldtGER11777 d = 32j089d 20011000 meter
12Anni FriesingerGER11749 d = 32j061d 20091500 meter
13Jenny WolfGER11729 d = 32j041d 20112x500 meter
14Claudia PechsteinGER11708 d = 32j020d 20043000 meter
15Manli WangCHN11676 d = 31j353d 20052x500 meter
16Sabine VölkerGER11621 d = 31j299d 2005achtervolging
17Martina SáblíkováCZE11581 d = 31j259d 20195000 meter
18Martina SáblíkováCZE11579 d = 31j257d 20193000 meter
19Cindy KlassenCAN11536 d = 31j214d 2011achtervolging
20Gunda Niemann-StirnemannGER11525 d = 31j203d 19985000 meter
21Gunda Niemann-StirnemannGER11524 d = 31j202d 19983000 meter
22Clara HughesCAN11491 d = 31j170d 20045000 meter
23Renate GroenewoldNED11474 d = 31j153d 2008achtervolging
24Kristina GrovesCAN11416 d = 31j094d 20083000 meter
25Monique GarbrechtGER11406 d = 31j084d 20001000 meter
26Monique GarbrechtGER11405 d = 31j083d 20002x500 meter
27Anni FriesingerGER11380 d = 31j058d 20081000 meter
28Anni FriesingerGER11377 d = 31j055d 20081500 meter
29Claudia PechsteinGER11345 d = 31j022d 20035000 meter
30Manli WangCHN11319 d = 30j362d 20042x500 meter
31Brittany BoweUSA11308 d = 30j350d 20191000 meter
32Ireen WüstNED11273 d = 30j316d 2017achtervolging
33Ireen WüstNED11272 d = 30j315d 20173000 meter
34Barbara de LoorNED11242 d = 30j285d 20051000 meter
35Nao KodairaJPN11218 d = 30j261d 2017500 meter
36Gunda NiemannGER11141 d = 30j184d 19971500 meter
37Gunda NiemannGER11140 d = 30j183d 19975000 meter
38Gunda NiemannGER11139 d = 30j182d 19973000 meter
39Daniela AnschützGER11063 d = 30j105d 2005achtervolging
40Kristina GrovesCAN11053 d = 30j096d 2007achtervolging
41Catriona Le May DoanCAN11034 d = 30j076d 20012x500 meter
42Jenny WolfGER11001 d = 30j043d 20092x500 meter
43Ireen WüstNED10910 d = 29j319d 2016achtervolging
44Martina SáblíkováCZE10853 d = 29j261d 20175000 meter
45Gunda NiemannGER10782 d = 29j191d 19963000 meter
46Jenny WolfGER10629 d = 29j037d 20082x500 meter
47Ruihong XueCHN10564 d = 28j338d 19972x500 meter
48Martina SáblíkováCZE10488 d = 28j262d 20165000 meter
49Martina SáblíkováCZE10487 d = 28j261d 20163000 meter
50Diane ValkenburgNED10433 d = 28j207d 2013achtervolging

/*