Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

optiesalleen allroundalle disciplines

Medaillespiegel WK Junioren mannen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Sverre Lunde PedersenNOR80082010-2012
2Koen VerweijNED42392008-2010
3Min-seok KimKOR35082015-2016
4Patrick RoestNED33282014-2015
5Ben DonnellyCAN32162016
6Jan BlokhuijsenNED30032007-2008
7Brian HansenUSA23162009-2010
8Kai VerbijNED22042013-2014
9Eric HeidenUSA21031976-1978
Fan YangCHN21032014-2015
11Tomas GustafsonSWE20021979-1980
Valerij GukUKR20021984-1985
Falko ZandstraNED20021990-1991
Bob de JongNED20021995-1996
Pim CazemierNED20022009
Seong-kyu KimKOR20022011
Jeong-soo SeoKOR20022013
Nils van der PoelSWE20022014-2015
Hyeon-min OhKOR20022015-2016
20Sven KramerNED12032004-2005
21Håvard LorentzenNOR11242010-2012
22Laurent DubreuilCAN11132011-2012
Tsubasa HasegawaJPN11132011-2013
Andrea GiovanniniITA11132013
25Mark TuitertNED11021998-1999
Shingo DoiJPN11022001-2003
Joon-hong ImKOR11022013
28Emery LehmanUSA10452013-2015
29Bronislav SnetkovRUS10231984-1986
30Michael SpielmannGER10121987-1988
Remco olde HeuvelNED10122002-2003
Seung-hwan LeeKOR10122002-2003
Håvard BøkkoNOR10122005-2006
Sjoerd de VriesNED10122007
Jan DaldossiITA10122009
Maurice VriendNED10122011
Jun-ho KimKOR10122013-2015
Ignat GolovatjoekBLR10122016
39Joeri KondakovURS10011972
Jan HeidaNED10011973
Manfred WinterGDR10011974
Masayuki KawaharaJPN10011975
Young-ha LeeKOR10011976
Bjørn Arne NylandNOR10011981
Geir KarlstadNOR10011982
Andrej BobrovURS10011983
Masahiko OmuraJPN10011987
Andrej AnoefrijenkoURS10011989
Jeroen StraathofNED10011992
Brian SmithUSA10011993
Jan BosNED10011994
Jelmer BeulenkampNED10011997
Dmitrij SjepelRUS10011998
Johan RöjlerSWE10012000
Beorn NijenhuisNED10012002
Michihiro AraJPN10012003
Justin WarsylewiczCAN10012004
Jin-Woo Lee (1986)KOR10012004
Michael KaateeNED10012005
Boris KusmirakNED10012006
Mitch WhitmoreUSA10012009
Artur NogalPOL10012010
Viktor MusjtakovRUS10012016
Ki-woong ParkKOR10012016
Michail KazelinRUS10012016
Aleksandr TkachRUS10012016
67Simen Spieler NilsenNOR03582010-2013
68Richard MacLennanCAN03032009-2010
Christopher FiolaCAN03032016
70Wouter olde HeuvelNED02242005-2006
71Jan de VriesNED02131974-1976
Jonathan KuckUSA02132009
Tommi PulliFIN02132011-2012
Kristian FredriksenNOR02132011-2012
Thomas KrolNED02132011-2012
76Nikolaj KoezmenkoURS02021972-1973
Ildar GarajevURS02021985-1986
Mark KnollCAN02021995-1996
Joon MunKOR02022001-2002
Tim RoelofsenNED02022007
81Marcel BoskerNED01342015-2016
82Naoki KotakeJPN01231987-1989
83Craig KresslerUSA01121979-1980
Jean PichetteCAN01121981-1982
Roman KretsjKAZ01122009
Tao YangCHN01122016
Alemasi KahanbaiCHN01122016
88Jan JunellSWE01011977
Vitalij ZazerskiURS01011978
Andreas EhrigGDR01011979
Igor ZjelezovskiURS01011982
Vjatsjeslav VidovURS01011983
Aleksandr KlimovURS01011984
Cor Jan SmuldersNED01011988
Rintje RitsmaNED01011989
Ådne SøndrålNOR01011990
Sergej BarysjevURS01011991
Hiroyuki NoakeJPN01011992
Ids PostmaNED01011993
Marco KramerNED01011994
André VreugdenhilNED01011997
Yuri SolingerNED01011999
Takaharu NakajimaJPN01012000
Ivan SkobrevRUS01012002
Robert LehmannGER01012003
Jong-woo LeeKOR01012004
Ted-Jan BloemenNED01012006
Tom SchuitNED01012008
Lucas van AlphenNED01012009
Bailin LiCHN01012011
Frank HermansNED01012011
Andrea StefaniITA01012013
Junya MiwaJPN01012013
Armin HagerAUT01012014
Willem HoolwerfNED01012014
Takuya GotoJPN01012014
Tingyu GaoCHN01012016
Tyson LangelaarCAN01012016
119Sang-Yeop YeoKOR00442001-2004
120Antoine Gélinas-BeaulieuCAN00332010
121Keiji ShirahataJPN00221991-1993
122Terje AndersenNOR00111972
Kay Arne StenshjemmetNOR00111973
Jan MiętusPOL00111974
Joop PasmanNED00111975
Hilbert van der DuimNED00111977
Tom Erik OxholmNOR00111978
Sergej BerezinURS00111980
Jörg MademannGDR00111981
Hansjörg BaltesFRG00111983
Takuya NakamuraJPN00111986
Arjan SchreuderNED00111990
Jakko Jan LeeuwanghNED00111992
Shinya TanakaJPN00111994
Yusuke Imai (1977)JPN00111995
Mitsuru WatanabeJPN00111996
Gijs BuitelaarNED00111997
Bjarne RykkjeNED00111998
Jae-bong ChoiKOR00111999
Jan FriesingerGER00112000
Genki MatsuokaJPN00112003
Shingo HashibamiJPN00112006
Trevor MarsicanoUSA00112007
Berden de VriesNED00112008
Guillaume Blais-DufourCAN00112009
Aleksej BondartsjoekKAZ00112010
Cheol-min KimKOR00112012
Woo-jin Kim (1993)KOR00112012
Lennart VelemaNED00112013
Nicola TumoleroITA00112013
Taru KondoJPN00112014
Dai Dai NtabNED00112014
Stanislav PalkinKAZ00112015
Bin ZhouCHN00112015
Chuang ZhangCHN00112016
Stanislav IgnatenkoBLR00112016
Marten LiivEST00112016
Chris HuizingaNED00112016
Jevgenij BolgovBLR00112016
Yu WuCHN00112016
#landgoudzilverbronstotaal
1NederlandNED26262173
2Zuid-KoreaKOR128827
3NoorwegenNOR1161127
4Verenigde StatenUSA77822
5Sovjet-UnieURS69318
6CanadaCAN511723
7ZwedenSWE5106
8JapanJPN461122
9RuslandRUS4105
10ChinaCHN25310
11Oost-DuitslandGDR2125
12ItaliëITA1125
13Wit-RuslandBLR1034
14PolenPOL1012
15FinlandFIN0213
16KazachstanKAZ0134
17DuitslandGER0112
18OostenrijkAUT0101
19EstlandEST0011
West-DuitslandFRG0011

/*