Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

optiesalleen allroundalle disciplines

Medaillespiegel WK Junioren mannen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Sverre Lunde PedersenNOR81092010-2012
2Koen VerweijNED622102008-2010
3Min-seok KimKOR35082015-2016
4Patrick RoestNED33282014-2015
5Ben DonnellyCAN32162016
6Håvard LorentzenNOR31152010-2012
7Jan BlokhuijsenNED30032007-2008
8Simen Spieler NilsenNOR244102010-2013
9Brian HansenUSA23382008-2010
10Kai VerbijNED22152012-2014
11Wouter olde HeuvelNED22042005-2006
12Eric HeidenUSA21031976-1978
Shingo DoiJPN21032001-2003
Sven KramerNED21032004-2005
Jeong-soo SeoKOR21032013
Fan YangCHN21032014-2015
17Sang-Yeop YeoKOR20352001-2004
18Tomas GustafsonSWE20021979-1980
Valerij GukUKR20021984-1985
Falko ZandstraNED20021990-1991
Bob de JongNED20021995-1996
Sjoerd de VriesNED20022007
Pim CazemierNED20022009
Seong-kyu KimKOR20022011
Nils van der PoelSWE20022014-2015
Hyeon-min OhKOR20022015-2016
27Kristian FredriksenNOR12142011-2012
Thomas KrolNED12142011-2012
29Justin WarsylewiczCAN12032004-2005
30Remco olde HeuvelNED11242002-2003
31Jan DaldossiITA11132008-2009
Laurent DubreuilCAN11132011-2012
Tsubasa HasegawaJPN11132011-2013
Andrea GiovanniniITA11132013
35Mark TuitertNED11021998-1999
Joon MunKOR11022001-2002
Michihiro AraJPN11022002-2003
Tim RoelofsenNED11022007
Joon-hong ImKOR11022013
40Emery LehmanUSA10452013-2015
41Bronislav SnetkovRUS10231984-1986
Seung-hwan LeeKOR10232002-2003
Maurice VriendNED10232010-2011
44Michael SpielmannGER10121987-1988
Beorn NijenhuisNED10122002
Jong-woo LeeKOR10122003-2004
Håvard BøkkoNOR10122005-2006
Berden de VriesNED10122008
Lucas van AlphenNED10122009-2010
Frank HermansNED10122010-2011
Jun-ho KimKOR10122013-2015
Ignat GolovatjoekBLR10122016
53Joeri KondakovURS10011972
Jan HeidaNED10011973
Manfred WinterGDR10011974
Masayuki KawaharaJPN10011975
Young-ha LeeKOR10011976
Bjørn Arne NylandNOR10011981
Geir KarlstadNOR10011982
Andrej BobrovURS10011983
Masahiko OmuraJPN10011987
Andrej AnoefrijenkoURS10011989
Jeroen StraathofNED10011992
Brian SmithUSA10011993
Jan BosNED10011994
Jelmer BeulenkampNED10011997
Dmitrij SjepelRUS10011998
Johan RöjlerSWE10012000
Genki MatsuokaJPN10012003
Jin-Woo Lee (1986)KOR10012004
Michael KaateeNED10012005
Boris KusmirakNED10012006
Ted-Jan BloemenNED10012006
Stevin HilbrandsNED10012007
Tom SchuitNED10012008
Mitch WhitmoreUSA10012009
Artur NogalPOL10012010
Aron RomeijnNED10012011
Andrea StefaniITA10012013
Nicola TumoleroITA10012013
Viktor MusjtakovRUS10012016
Ki-woong ParkKOR10012016
Michail KazelinRUS10012016
Aleksandr TkachRUS10012016
85Richard MacLennanCAN03032009-2010
Christopher FiolaCAN03032016
87Jonathan KuckUSA02352008-2009
88Jan de VriesNED02131974-1976
Tommi PulliFIN02132011-2012
90Nikolaj KoezmenkoURS02021972-1973
Ildar GarajevURS02021985-1986
Mark KnollCAN02021995-1996
François-Olivier RobergeCAN02022004-2005
Denny MorrisonCAN02022004-2005
Patrick BeckertGER02022007-2009
96Marcel BoskerNED01342015-2016
97Naoki KotakeJPN01231987-1989
Junya MiwaJPN01232011-2013
99Craig KresslerUSA01121979-1980
Jean PichetteCAN01121981-1982
Yeong-ho KimKOR01122006-2007
Tae-bum MoKOR01122006-2007
Roman KretsjKAZ01122009
Cheol-min KimKOR01122012
Tao YangCHN01122016
Alemasi KahanbaiCHN01122016
107Jan JunellSWE01011977
Vitalij ZazerskiURS01011978
Andreas EhrigGDR01011979
Igor ZjelezovskiURS01011982
Vjatsjeslav VidovURS01011983
Aleksandr KlimovURS01011984
Cor Jan SmuldersNED01011988
Rintje RitsmaNED01011989
Ådne SøndrålNOR01011990
Sergej BarysjevURS01011991
Hiroyuki NoakeJPN01011992
Ids PostmaNED01011993
Marco KramerNED01011994
André VreugdenhilNED01011997
Yuri SolingerNED01011999
Takaharu NakajimaJPN01012000
Masaki HiranoJPN01012002
Ivan SkobrevRUS01012002
Robert LehmannGER01012003
Rhian KetNED01012003
Arjen van der KieftNED01012003
Jin-yong ChoiKOR01012006
Alexej BaumgärtnerGER01012007
Eric RauschenbachGER01012007
Marco CigniniITA01012008
Daniele BerlandaITA01012008
Hubert Hirschbichler (1991)GER01012009
Niclas KleylingGER01012009
Hong-Seon HaKOR01012010
Woo-jin Kim (1991)KOR01012010
Seok-min ParkKOR01012010
Bailin LiCHN01012011
Jin-soo KimKOR01012012
Jin-yeong LeeKOR01012012
Yeong-jin KimKOR01012013
Han-jae SoKOR01012013
Armin HagerAUT01012014
Willem HoolwerfNED01012014
Takuya GotoJPN01012014
Tyson LangelaarCAN01012016
Tingyu GaoCHN01012016
148Antoine Gélinas-BeaulieuCAN00332010
149Keiji ShirahataJPN00221991-1993
Trevor MarsicanoUSA00222007-2008
Laurence DuckerUSA00222008-2009
Shota NakamuraJPN00222011-2013
153Terje AndersenNOR00111972
Kay Arne StenshjemmetNOR00111973
Jan MiętusPOL00111974
Joop PasmanNED00111975
Hilbert van der DuimNED00111977
Tom Erik OxholmNOR00111978
Sergej BerezinURS00111980
Jörg MademannGDR00111981
Hansjörg BaltesFRG00111983
Takuya NakamuraJPN00111986
Arjan SchreuderNED00111990
Jakko Jan LeeuwanghNED00111992
Shinya TanakaJPN00111994
Yusuke Imai (1977)JPN00111995
Mitsuru WatanabeJPN00111996
Gijs BuitelaarNED00111997
Bjarne RykkjeNED00111998
Jae-bong ChoiKOR00111999
Jan FriesingerGER00112000
Tom PrinsenNED00112002
Katsunori SatoJPN00112004
Yasuyuki IiyamaJPN00112004
Yuuya SakaiJPN00112004
Patrick MeekUSA00112005
Mike BlumelUSA00112005
Paul DyrudUSA00112005
Shingo HashibamiJPN00112006
Aaron SadlierCAN00112006
Lucas MakowskyCAN00112006
Matt McLeanCAN00112006
Seon-kon HongKOR00112007
Guillaume Blais-DufourCAN00112009
Aleksej BondartsjoekKAZ00112010
Shunsuke NakamuraJPN00112011
Takuro OdaJPN00112011
Jorjan JorritsmaNED00112012
Woo-jin Kim (1993)KOR00112012
Lennart VelemaNED00112013
Masahito ObayashiJPN00112013
Taru KondoJPN00112014
Daidai NtabNED00112014
Stanislav PalkinKAZ00112015
Bin ZhouCHN00112015
Marten LiivEST00112016
Chris HuizingaNED00112016
Jevgenij BolgovBLR00112016
Yu WuCHN00112016
Chuang ZhangCHN00112016
Stanislav IgnatenkoBLR00112016
#landgoudzilverbronstotaal
1NederlandNED31252278
2Zuid-KoreaKOR1311933
3NoorwegenNOR1261029
4Verenigde StatenUSA771125
5Sovjet-UnieURS69318
6CanadaCAN513826
7JapanJPN571426
8ZwedenSWE5106
9RuslandRUS4105
10ChinaCHN25310
11ItaliëITA2226
12Oost-DuitslandGDR2125
13Wit-RuslandBLR1034
14PolenPOL1012
15DuitslandGER0314
16FinlandFIN0213
17KazachstanKAZ0134
18OostenrijkAUT0101
19EstlandEST0011
West-DuitslandFRG0011