Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
mass startmanvrouw
achtervolgingmanvrouw
allroundman
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

Olympische Spelen


Dit is de kampioenschapspagina van de Olympische Spelen. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Oudste kampioen Olympische Spelen vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Daniela Anschütz-ThomsGER12883 d = 35j099d 2010achtervolging
2Svetlana ZjoerovaRUS12457 d = 34j038d 20062x500 meter
3Claudia PechsteinGER12413 d = 33j359d 2006achtervolging
4Stien Baas-KaiserNED12321 d = 33j268d 19723000 meter
5Clara HughesCAN12204 d = 33j152d 20065000 meter
6Anni Friesinger-PostmaGER12100 d = 33j047d 2010achtervolging
7Sabine VölkerGER11969 d = 32j282d 2006achtervolging
8Ireen WüstNED11640 d = 31j318d 20181500 meter
9Nao KodairaJPN11591 d = 31j269d 2018500 meter
10Gunda Niemann-StirnemannGER11480 d = 31j158d 19983000 meter
11Marianne TimmerNED11462 d = 31j140d 20061000 meter
12Daniela Anschütz-ThomsGER11411 d = 31j088d 2006achtervolging
13Catriona Le May DoanCAN11376 d = 31j053d 20022x500 meter
14Ayaka KikuchiJPN11196 d = 30j239d 2018achtervolging
15Claudia PechsteinGER10959 d = 30j001d 20025000 meter
16Claudia PechsteinGER10946 d = 29j353d 20023000 meter
17Bonnie BlairUSA10934 d = 29j342d 19941000 meter
18Bonnie BlairUSA10930 d = 29j338d 1994500 meter
19Anni FriesingerGER10628 d = 29j036d 2006achtervolging
20Katrin MattscherodtGER10351 d = 28j124d 2010achtervolging
21Annie BorckinkNED10347 d = 28j120d 19801500 meter
22Christa RothenburgerGDR10311 d = 28j084d 19881000 meter
Lucille OpitzGER10311 d = 28j084d 2006achtervolging
24Jorien ter MorsNED10282 d = 28j055d 20181000 meter
25Carlijn AchtereekteNED10239 d = 28j012d 20183000 meter
26Emese HunyadyAUT10216 d = 27j354d 19941500 meter
27Bonnie BlairUSA10194 d = 27j333d 19921000 meter
28Bonnie BlairUSA10190 d = 27j329d 1992500 meter
29Ireen WüstNED10189 d = 27j328d 2014achtervolging
30Ireen WüstNED10176 d = 27j315d 20143000 meter
31Catriona Le May DoanCAN9915 d = 27j053d 19982x500 meter
32Galina StepanskajaURS9870 d = 27j009d 19761500 meter
33Jacqueline BörnerGER9815 d = 26j319d 19921500 meter
34Martina SáblíkováCZE9765 d = 26j269d 20145000 meter
35Chris WittyUSA9739 d = 26j243d 20021000 meter
36Cindy KlassenCAN9691 d = 26j195d 20061500 meter
37Kaija MustonenFIN9686 d = 26j190d 19681500 meter
38Claudia PechsteinGER9495 d = 25j363d 19985000 meter
39Hong ZhangCHN9438 d = 25j308d 20141000 meter
40Helga HaaseGDR9387 d = 25j256d 1960500 meter
41Nana TakagiJPN9368 d = 25j238d 2018mass start
42Nana TakagiJPN9365 d = 25j235d 2018achtervolging
43Tatjana AverinaURS9359 d = 25j228d 19763000 meter
44Tatjana AverinaURS9358 d = 25j227d 19761000 meter
45Gunda NiemannGER9294 d = 25j164d 19925000 meter
46Gunda NiemannGER9286 d = 25j156d 19923000 meter
47Sheila YoungUSA9246 d = 25j115d 1976500 meter
48Anni FriesingerGER9168 d = 25j037d 20021500 meter
49Sang-hwa LeeKOR9117 d = 24j351d 20142x500 meter
50Lidija SkoblikovaURS9097 d = 24j331d 19643000 meter
 = Laatste resultaat behaald in huidig seizoen (2017-2018)

/*