Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
achtervolgingmanvrouw
allroundman
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

Olympische Spelen


Dit is de kampioenschapspagina van de Olympische Spelen. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Jongste kampioen Olympische Spelen vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Anne HenningUSA6001 d = 16j157d 1972500 meter
2Monika PflugFRG6556 d = 17j347d 19721000 meter
3Karin EnkeGDR6814 d = 18j241d 1980500 meter
4Ireen WüstNED7257 d = 19j318d 20063000 meter
5Bjørg Eva JensenNOR7310 d = 20j005d 19803000 meter
6Dianne HolumUSA7571 d = 20j266d 19721500 meter
7Lidija SkoblikovaURS7655 d = 20j350d 19601500 meter
8Lidija SkoblikovaURS7657 d = 20j352d 19603000 meter
9Sang-hwa LeeKOR7661 d = 20j356d 20102x500 meter
10Carry GeijssenNED7701 d = 21j031d 19681000 meter
11Ayano SatoJPN7743 d = 21j073d 2018achtervolging
12Svetlana BazjanovaRUS7748 d = 21j078d 19943000 meter
13Stephanie BeckertGER7943 d = 21j274d 2010achtervolging
14Ljoedmila TitovaURS7990 d = 21j320d 1968500 meter
15Claudia PechsteinGER8039 d = 22j003d 19945000 meter
16Esmee VisserNED8056 d = 22j020d 20185000 meter
17Lotte van BeekNED8111 d = 22j075d 2014achtervolging
18Karin EnkeGDR8269 d = 22j235d 19841500 meter
19Karin EnkeGDR8273 d = 22j239d 19841000 meter
20Martina SáblíkováCZE8299 d = 22j264d 20103000 meter
21Martina SáblíkováCZE8309 d = 22j274d 20105000 meter
22Klara GoesevaURS8386 d = 22j351d 19601000 meter
23Andrea Schöne-MitscherlichGDR8476 d = 23j076d 19843000 meter
24Ans SchutNED8478 d = 23j078d 19683000 meter
25Marianne TimmerNED8537 d = 23j137d 19981500 meter
26Marianne TimmerNED8540 d = 23j140d 19981000 meter
27Miho TakagiJPN8676 d = 23j276d 2018achtervolging
28Yvonne van GennipNED8698 d = 23j299d 19883000 meter
29Yvonne van GennipNED8702 d = 23j303d 19881500 meter
30Yvonne van GennipNED8703 d = 23j304d 19885000 meter
31Ireen WüstNED8727 d = 23j327d 20101500 meter
32Bonnie BlairUSA8741 d = 23j341d 1988500 meter
33Jorien ter MorsNED8823 d = 24j057d 20141500 meter
34Jorien ter MorsNED8829 d = 24j063d 2014achtervolging
35Christa RothenburgerGDR8834 d = 24j068d 1984500 meter
36Natalja PetroesjovaURS8934 d = 24j169d 19801000 meter
37Christine NesbittCAN9043 d = 24j278d 20101000 meter
38Marrit LeenstraNED9054 d = 24j289d 2014achtervolging
39Lidija SkoblikovaURS9094 d = 24j328d 1964500 meter
40Lidija SkoblikovaURS9095 d = 24j329d 19641500 meter
41Lidija SkoblikovaURS9096 d = 24j330d 19641000 meter
42Lidija SkoblikovaURS9097 d = 24j331d 19643000 meter
43Sang-hwa LeeKOR9117 d = 24j351d 20142x500 meter
44Anni FriesingerGER9168 d = 25j037d 20021500 meter
45Sheila YoungUSA9246 d = 25j115d 1976500 meter
46Gunda NiemannGER9286 d = 25j156d 19923000 meter
47Gunda NiemannGER9294 d = 25j164d 19925000 meter
48Tatjana AverinaURS9358 d = 25j227d 19761000 meter
49Tatjana AverinaURS9359 d = 25j228d 19763000 meter
50Nana TakagiJPN9365 d = 25j235d 2018achtervolging
 = Laatste resultaat behaald in huidig seizoen (2017-2018)

/*