Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

EK Allround


Dit is de kampioenschapspagina van de EK Allround. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Podiumplaatsen EK Allround vrouwen


#jaarplaatsgoudzilverbrons
kampioen: winnaar van drie van de vier afstanden, anders degene met de minste totaalpunten
11970HeerenveenNEDNina Statkevitsj
URS
Stien Kaiser
NED
Ans Schut
NED
21971LeningradURSNina Statkevitsj
URS
Ljoedmila Titova
URS
Kapitolina Serjogina
URS
31972InzellFRGAtje Keulen-Deelstra
NED
Nina Statkevitsj
URS
Ljoedmila Kiseljova
URS
41973BrandbuNORAtje Keulen-Deelstra
NED
Trijnie Rep
NED
Nina Statkevitsj
URS
51974MedeoURSAtje Keulen-Deelstra
NED
Nina Statkevitsj
URS
URS
1975-1980: geen kampioenschap gehouden
61981HeerenveenNEDNatalja Petroesjova
URS
Karin Enke
GDR
Gabi Schönbrunn
GDR
71982HeerenveenNEDNatalja Petroesjova
URS
Karin Busch-Enke
GDR
URS
81983HeerenveenNED
GDR
Karin Enke
GDR
Natalja Petroesjova
URS
91984MedeoURSGabi Schönbrunn
GDR
URS
Olga Plesjkova
URS
101985GroningenNED
GDR
Yvonne van Gennip
NED
Sabine Brehm
GDR
111986GeithusNOR
GDR
Yvonne van Gennip
NED
URS
kampioen: degene met de minste totaalpunten
121987GroningenNED
GDR
Yvonne van Gennip
NED
Jacqueline Börner
GDR
131988KongsbergNOR
GDR
Gunda Kleemann
GDR
Yvonne van Gennip
NED
141989BerlijnFRGGunda Kleemann
GDR
GDR
Jacqueline Börner
GDR
151990HeerenveenNEDGunda Kleemann
GDR
Jacqueline Börner
GDR
Heike Schalling
GDR
161991SarajevoYUGGunda Kleemann
GER
GER
Yvonne van Gennip
NED
171992HeerenveenNEDGunda Niemann
GER
Emese Hunyady
AUT
GER
181993HeerenveenNEDEmese Hunyady
AUT
GER
Svetlana Bazjanova
RUS
191994HamarNORGunda Niemann
GER
Svetlana Bazjanova
RUS
Emese Hunyady
AUT
201995HeerenveenNEDGunda Niemann
GER
Annamarie Thomas
NED
Tonny de Jong
NED
211996HeerenveenNEDGunda Niemann
GER
Annamarie Thomas
NED
Claudia Pechstein
GER
221997HeerenveenNEDTonny de Jong
NED
Gunda Niemann
GER
Barbara de Loor
NED
231998HelsinkiFINClaudia Pechstein
GER
Anni Friesinger
GER
Svetlana Bazjanova
RUS
241999HeerenveenNEDTonny de Jong
NED
Claudia Pechstein
GER
Annamarie Thomas
NED
252000HamarNORAnni Friesinger
GER
GER
Renate Groenewold
NED
262001Baselga di PinèITA
GER
Claudia Pechstein
GER
Wieteke Cramer
NED
272002ErfurtGERAnni Friesinger
GER
Claudia Pechstein
GER
Renate Groenewold
NED
282003HeerenveenNEDAnni Friesinger
GER
Claudia Pechstein
GER
Renate Groenewold
NED
292004HeerenveenNEDAnni Friesinger
GER
Claudia Pechstein
GER
Renate Groenewold
NED
302005HeerenveenNEDAnni Friesinger
GER
Daniela Anschütz
GER
Claudia Pechstein
GER
312006HamarNORClaudia Pechstein
GER
Renate Groenewold
NED
Ireen Wüst
NED
322007CollalboITAMartina Sáblíková
CZE
Ireen Wüst
NED
Renate Groenewold
NED
332008KolomnaRUSIreen Wüst
NED
Paulien van Deutekom
NED
Martina Sáblíková
CZE
342009HeerenveenNEDClaudia Pechstein
GER
GER
Martina Sáblíková
CZE
352010HamarNORMartina Sáblíková
CZE
Ireen Wüst
NED
GER
362011CollalboITAMartina Sáblíková
CZE
Ireen Wüst
NED
Marrit Leenstra
NED
372012BoedapestHUNMartina Sáblíková
CZE
Claudia Pechstein
GER
Ireen Wüst
NED
382013HeerenveenNEDIreen Wüst
NED
Linda de Vries
NED
Diane Valkenburg
NED
392014HamarNORIreen Wüst
NED
Yvonne Nauta
NED
Martina Sáblíková
CZE
402015TsjeljabinskRUSIreen Wüst
NED
Martina Sáblíková
CZE
Linda de Vries
NED
412016MinskBLRMartina Sáblíková
CZE
Ireen Wüst
NED
Antoinette de Jong
NED