Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Allround


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Allround. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Medaillespiegel WK Allround vrouwen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Gunda Niemann-StirnemannGER820101989-2000
2Ireen WüstNED532102007-2016
3Karin Kania-EnkeGDR52071981-1988
4Inga Voronina-ArtamonovaURS42061957-1965
5Martina SáblíkováCZE41162009-2016
6Atje Keulen-DeelstraNED40041970-1974
7Valentina SteninaURS32161959-1966
8Anni Friesinger-PostmaGER31151998-2007
9Marija IsakovaURS30031948-1950
10Stien Baas-KaiserNED24281965-1972
11Andrea Ehrig-MitscherlichGDR24061982-1987
12Verné LescheFIN22151936-1947
Cindy KlassenCAN22152002-2007
14Lidija SkoblikovaURS21361959-1964
15Lidija SelichovaURS21251948-1957
16Natalja PetroesjovaURS21141979-1982
17Laila Schou NilsenNOR20021937-1938
18Claudia PechsteinGER182111996-2006
19Tamara RylovaURS14271955-1964
20Rimma ZjoekovaURS13261949-1956
21Tatjana Barabasj-AverinaURS13041974-1978
22Emese HunyadyAUT12031992-1994
23Lāsma KaunisteURS11021967-1969
Beth HeidenUSA11021979-1980
25Sofija KondakovaURS10341954-1958
26Nina StatkevitsjURS10121971-1974
Sylvia BurkaCAN10121976-1979
Constanze Moser-ScandoloGDR10121989-1990
Renate GroenewoldNED10122001-2004
30Kit KleinUSA10011936
Eevi HuttunenFIN10011951
Chalida SjtsjegolejevaURS10011953
Karin KessowGDR10011975
Vera BryndzejURS10011977
Jacqueline BörnerGDR10011990
Paulien van DeutekomNED10012008
37Kristina GrovesCAN02242006-2010
38Galina StepanskajaURS02021977-1978
39Synnøve LieNOR01231936-1938
Yvonne van GennipNED01231987-1989
41Zoja CholsjtjsevnikovaURS01121948-1949
Randi ThorvaldsenNOR01121951-1952
Albina ToezovaURS01121961-1962
Ans SchutNED01121968-1969
Gabi Zange-SchönbrunnGDR01121984-1985
Seiko HashimotoJPN01121990-1992
Heike Warnicke-SchallingGER01121991-1993
Christine NesbittCAN01122011-2012
49Liisa SalmiFIN01011939
Else ChristiansenNOR01011947
Zinaida Vorobjova-KrotovaURS01011950
Marija AnikanovaURS01011952
Song-soon KimPRK01011966
Tatjana Sjelechova-RastopsjinaURS01011973
Ulrike AdebergGER01011994
Ljoedmila ProkasjevaKAZ01011995
Diane ValkenburgNED01012013
Olga GrafRUS01012014
59Dianne HolumUSA00221967-1972
Sheila Young-OchowiczUSA00221975-1976
Sabine BrehmGDR00221985-1986
Tonny de JongNED00221997-1999
63Laura TamminenFIN00111939
Maggi KvestadNOR00111947
Ragnhild MikkelsenNOR00111951
Carry GeijssenNED00111968
Sigrid Sundby-DybedahlNOR00111970
Ljoedmila TitovaURS00111971
Trijnie Roozendaal-RepNED00111973
Galina NikitinaURS00111977
Marion DittmannGDR00111978
Bjørg Eva JensenNOR00111980
Sarah DocterUSA00111981
Valentina Lalenkova-GolovenkinaURS00111983
Erwina Ryś-FerensPOL00111988
Lia van SchieNED00111991
Mihaela DascăluROU00111994
Annamarie ThomasNED00111995
Mie UeharaJPN00111996
Maki TabataJPN00112000
Daniela Anschütz-ThomsGER00112003
Wieteke CramerNED00112004
Jekaterina SjichovaRUS00112013
Yvonne NautaNED00112014
Ida NjåtunNOR00112015
Antoinette de JongNED00112016
#landgoudzilverbronstotaal
1Sovjet-UnieURS24252069
2NederlandNED13101740
3DuitslandGER1212529
4Oost-DuitslandGDR108523
5TsjechiëCZE4116
6CanadaCAN35513
7FinlandFIN3328
8NoorwegenNOR23813
9Verenigde StatenUSA2158
10OostenrijkAUT1203
11JapanJPN0134
12RuslandRUS0112
13KazachstanKAZ0101
Noord-KoreaPRK0101
15PolenPOL0011
RoemeniëROU0011